Ege Haberleri

  VE BAŞKAN ÇAĞIRDI

  Oğuzhan BOYSAN / İZMİR, (DHA)
  11.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İzmir futboluyla arasına mesafe koyan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun, sorunlarla boğuşan kulüplerle görüşmek istemesi heyecan yarattı.

  İzmir kulüplerine verdiği desteği üç sezondur kesen Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, sürpriz bir davetle 6 kulüp başkanını, pazartesi 14.00’te Şato Restoran’da toplantıya çağırdı. Başkan Kocaoğlu’nun, maddi konular başta olmak üzere farklı sorunlarla boğuşan Altay, Göztepe, Karşıyaka, Bucaspor, Altınordu ve İzmirspor’un başkanlarından sorunları dinleyeceği öğrenildi. Yöneticilerde büyük memnuniyet yaratan davette Kocaoğlu’nun, belediyenin kulüplere sağlayabileceği destekle ilgili yol haritası çizmek için görüşleri alacağı bildirildi.
  Zirvede, Başkan Kocaoğlu’nun İzmir’e yapılacak yeni statla ilgili kulüp başkanlarının görüşlerini de alacağı belirtildi. Aziz Kocaoğlu’nun, imkanlar çerçevesinde İzmir futboluna yeniden omuz vermek için şartları zorlamak istediği vurgulandı. En önemli dertleri “para” olan kulüplerin, Başkan Kocaoğlu’ndan direkt maddi destek istemek yerine, personel giderlerine çözüm bulunması ve tesislerin bulunduğu arazilerin imar durumlarının değişikliğiyle ilgili yardımcı olmasını isteyecekleri açıklandı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı