Ege Haberleri

    Üstün Hoca'dan yaşama dair ipuçları

    Hürriyet Haber
    23.02.2015 - 01:33 | Son Güncelleme:

    İZMİR'in Aliağa İlçesi'nde söyleşiye katılan ünlü psikolog Prof. Dr. Üstün Dökmen, hayat hakkında çeşitli konularda vatandaşlara bilgiler verdi.

    Kitapları, oyunları ve televizyon programları ile kitleleri konferanslarında bir araya getiren Prof. Dr. Üstün Dökmen, 'Dünyayla ve Kendimizle Tanışmak' adlı söyleşide Aliağalılarla buluştu. Tüpraş Halk Eğitim Merkezi'ndeki etkinliğe, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 250 kişilik solanda boş yer kalmadı. İki saat süren söyleşide Prof. Dr. Üstün Dökmen; anne ve baba tutumlarının çocuğa yansımasından, insan ve toplum psikolojisine, stresle başa çıkma yollarından, ilişkilerde iletişim becerilerinin önemine ve doğru bilinen yanlışlara kadar yaşama dair birçok konu hakkında dinleyicilere önemli ipuçları verdi.

    Üstün Hocadan yaşama dair ipuçları

    MHP'li Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, söyleşi sonunda Dökmen'e teşekkür ederek, çiçek takdim etti. Prof. Dr. Üstün Dökmen, etkinliğin sonunda kitaplarını da imzaladı. İlk kez geldiği ilçede gösterilen ilgiden etkilendiğini belirten Dökmen, "Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çok keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Aliağalılar yapılan esprilere anında güzel tepkiler verdiler. Benim için çok keyifli bir konferans oldu. Aliağa'ya gelmekten çok mutlu oldum" dedi.

    Etiketler:
    

      EN ÇOK OKUNAN HABERLER

        Sayfa Başı