Ege Haberleri

  Uşakspor karıştı

  Yavuz KUŞDEMİR / UŞAK, (DHA)
  21.05.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Önceki gün yapılan kongrede başkanlığa seçilen Osman Karaçay kulüpte yeni bir dönemin başladığını açıklarken, eski Başkan Abdurrahman Yavuz, genel kurulun usulsüz olduğunu öne sürdü.

  Uşakspor'un önceki gün yapılan genel kurulu yeni tartışmaları beraberinde getirdi. Başkan Abdurrahman Yavuz'un, ’’Çoğunluk sağlanamadığı için 26 Mayıs'a erteledik’’ dediği kongrede 159 üyenin katılımı ile başkan seçilen Osman Karaçay, Yavuz'un salona bile gelmediğini belirterek, ’’Herşey yasalara uygun bir şekilde gerçekleşti. Ben bu kulüpte 3 yıl yöneticilik yaptım. Neyin ne olduğunu bilirim. Uşakspor'da yeni bir dönem başladı’’ diye konuştu.

  Hazirun listesi kavgası

  Aidat ödemedikleri için üyelikten çıkarılan ve eski yönetimin hazırladığı hazirun listesine yazılmayan 91 kişinin paralarını yatırdığını öne süren Başkan Karaçay şöyle konuştu: ’’Bizim elimizdeki hazirun listesinde yer alan üyeler nüfus cüzdanlarını gösterip oy kullandılar. Takımın başına bir teknik adam getirip, yeni sezonun hazırlıklarına başlayacağız. Uşakspor yeniden 2. Lig'e yükselecek.’’ Kongre hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağını belirten eski Başkan Abdurrahman Yavuz, salonda bulunan hazirun listesinin geçersiz olduğunu iddia ederek, ’’Bu yönetim kulüp üyesi olmayan şahısların oylarıyla seçim gerçekleştirdi. Çünkü 91 kişi, aidatlarını zamanında ödemediği için üyelikten çıkarılmıştı. Avukatlarımız gerekli girişimleri başlattı. Bu işin peşini bırakmayacağız’’ dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı