Ege Haberleri

  Ünlü DJ’lerden Çeşme geceleri

  Hürriyet Haber
  21.07.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Çeşme Aya Yorgi Koyu’nun en gözde mekanlarından Shayna Beach Club, dünyaca ünlü üç DJ’yi ağırlayacak. Roger Sanchez, Claude Challe ve Martin Solveig düzenlenecek renkli partilerde müzik yapacak.

  Çıkardığı tüm albümleriyle eğlencenin kalbi Ibiza ve dünyanın en önemli kulüplerini kasıp kavuran parti ikonu Grammy ödüllü Dj-prodüktör Roger Sanchez 25 Temmuz Cumartesi gecesi Çeşme Shayna Beach Club’ta müzik yapacak. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi dans müzik DJ’lerinden birisi olarak kabul edilen ve “Here We Go Again”, “Lost” gibi hit parçaların prodüktörü Roger Sanchez, 2006 yılında piyasaya çıkardığı “Come with Me” ve ardından 2007’deki “Release Yourself Vol.6” ile de başarısını pekiştirdi. Başta Amerika ve Avrupa olmak üzere dünya dans müzik sahnelerinde 1980’lerden günümüze kadar kariyerinin en tepesinde kalmayı başardı.

  İkinci kez geliyor

  1 Ağustos’ta eğlence Martin Solveig ile gerçekleşecek. İlk kez DJ Mag Top 100’e bu yıl giriş yapan Fransız DJ, dünyanın en ünlü DJ’leri arasındaki yerini aldı. Ülkemize ikinci kez Shayna’da performans vermek için gelecek olan Solveig, 2008 başında çıkardığı ‘C’est La Vie’ albumüyle tüm dünyada beğeniyle karşılandı. Martin Solveig bugüne kadar ‘Jealousy’,’Rejection’,‘Rocking Music’ gibi parçalarıyla milyonlarca müzikseveri etkilediği gibi İzmir’i ve Çeşme’yi eğlendirecek.

  4 saatlik setiyle

  Shayna’da sezonun son partisi ise dünya sosyetesinin bir numaralı DJ’i, ‘Buddha Bar’ ve ‘Les Baines Douches’ gibi dünyaca ünlü kulüplerin yaratıcısı, uluslararası müzik fenomeni Claude Challe, yine Shayna’da müzik yapacak. 2005 ve 2008 yazında Shayna’da, Çeşme’nin en güzel gecelerinden birine imza atan Claude Challe, 8 Ağustos’ta dört saatlik setiyle yaz etkinliklerine ayrı bir renk katacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı