Ege Haberleri

  Uluslararası Safari Sirki Bodrum’da

  Nilüfer KANDIRMIŞ / BODRUM, (DHA)
  30.01.2012 - 11:13 | Son Güncelleme:

  Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde Uluslararası Safari Sirki izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Farklı ülkelerden sirk sanatçılarını bir araya getiren Safari Sirki, birbirinden heyecanlı şovlarını Bodrumlular için sundu.
  Konacık Beldesi’nde Gaz Deresi mevkiinde kurulan Safari Sirki çadırı, Bodrumlular için kapılarını açtı. Safari Sanat Gösteri Merkezi tarafından sahnelenen sirkte 35 sanatçı şovlarını sahneledi. Genel Sanat Yönetmeni İsmail Hakkı Yağcızeybek tarafından hazırlanan sirke ilgi büyük oldu. Akrobasiden denge hareketlerine, ateş gösterilerinden hava şovlarına ve palyaçoya kadar birçok gösteri sahnelendi. Gösterileri 200 kişi ilgi ve heyecanla izledi. Moğolistan, Özbekistan, Ukrayna ve Türkiye’den sanatçıların yaptığı şovlara, izleyenler alkışlarla destek verdi. Gösterileri izleyenler de zaman zaman heyecanlı çeşitli gösterilere dahil edildi.
  Yaklaşık 2 saat süren Safari Sirki, hafta içi saat 19.00’da, hafta sonu ise saat 13.00 - 16.00 ve 19.00’da günde 3 ayrı performansla 5 Şubat’a kadar devam edecek.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı