Ege Haberleri

  Uçar'la devam

  Ulaş SAĞ / İZMİR, (DHA)
  16.05.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kongreden önce başka kulüple görüşmeyeceğini açıklayarak gönlünün siyah-beyazlı kulüpte olduğunu gösteren Feyyaz Uçar'ı İzmir'e çağıran yönetim, başarıya giden yolun istikrardan geçtiğine inanıyor. Tandoğan, ekonomik nedenlerden oyuncu satılmayacağını da söyledi.

  ALTAY'ın önceki gün yapılan olağan kongresinde 140 oy alarak başkanlığa seçilen Melih Tunç Tandoğan, Teknik Direktör Feyyaz Uçar'la yeni sezonda da yola devam etmek istediklerini açıkladı. İstanbul'a dönerken, ’’Altay kongresini yapmadan başka kulüple görüşmeyeceğim’’ diyerek gönlünün siyah-beyazlı kulüpte olduğunun sinyalini veren Feyyaz Uçar'ı İzmir'e davet eden yönetim, genç teknik patronla el sıkışmanın yollarını arayacak.

  Nokta transfer yapılacak

  Başarıya giden yolun istikrardan geçtiğine inanan Başkan Tandoğan ve arkadaşları, ekonomik nedenler yüzünden futbolcu satmayacaklarını açıklayarak camianın yüreğine su serpti. Tandoğan, ’’Teknik nedenler veya uyumsuzluk yüzünden bonservis karşılığı ayrılanlar olabilir. Bu konuda Nafiz Zorlu'dan görüş, teknik kadrodan rapor alacağız. Altyapıdan gelen oyuncular maliyeti düşürdü. Bu havayı sürdürmek, teknik kadronun istediği nokta oyuncuları alarak iyi bir kombinasyon yaratmak istiyoruz’’ dedi.

  Eylül’den sonra rahatız

  Yeni yönetimin eylül ayına kadar sıkıntı çekeceğini, ancak daha sonra rahatlayacağını vurgulayan Başkan Tandoğan, ’’Eylül ayına kadar doğru dürüst gelir yok. Mevcut kadroya olan borçlar ve aksatmamamız gereken vergi taksitlerimiz var. Ayrıca iç ve dış transfer de yapılacak. Bu süreci aştığımız zaman camianın da desteğiyle başarıya yürürüz. İcra Kurulu da oluşturacağız. Kurulda, Profesyonel Şube'den de bir kişi bulunacak. Kurumsal kimlikle, icraatlara hız kazandırmak istiyoruz.’’ diye konuştu.

  Nafiz Zorlu’ya teşekkür

  Kendi alacaklarından önce vergi borcunun ödenmesini isteyen Nafiz Zorlu'ya teşekkür eden Tandoğan şunları söyledi: ’’Fedakarlık gösterip, vergi ödemelerini yapmamızı kolaylaştırdı. Kendisinin alacağıyla ilgili gerekeni yapacağız. İddaa gelirleri, bu ödemelere gidecek. Bütçe yaparken, (Şurdan bu, burdan şu gelir) demedik. Denk bütçeyle yürümek istiyoruz. İzmirport'la (Global-Hutchison) rek- lam anlaşması sürüyor. Biz de devamından yanayız.’’
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı