Ege Haberleri

  Trafik ışıklarını ağaç dalları yüzünden görmedi, ölümden döndü

  Hürriyet Haber
  20.07.2015 - 01:28 | Son Güncelleme:

  İZMİR’de dut ağacının kapattığı trafik ışıklarını görmeyince kullandığı motosikletle bir taksiye çarpan iletişim şirketi çalışanı Eren Tın, ölümden döndü. Tın, belediyeye kavşaklarda bulunan, sürücülerin ışıkları görmesini engelleyen bu tür ağaçların budanmasını istedi.

  Kaza çarşamba günü saat 17.30 sıralarında Kahramanlar Fuar 26 Ağustos kapısından Alsancak’a dönen trafik ışıklarının bulunduğu yerde meydana geldi. Yönetimindeki 35 NNT 50 plakalı Yamaha yarış motoru ile Alsancak’a doğru giderken, yol kenarında bulunan ağaç dallarının trafik ışıkları kapatması sonucu, Gökhan Kalyoncu kırmızı ışığı göremedi ve 35 T 6869 plakalı taksiye çarptı. Çarpmanın etkisiyle motosikletten yere düşen Eren Tın, sağ kol dirseğinden yaralandı. Ambulansla Alsancak Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Tın’ın sağ kolunun dirseğinden çıkık olduğu tespit edildi. Kolu alçıya alınan ve atel takılan Eren Tın, tedavisinin ardından taburcu edildi.

  Trafik ışıklarını ağaç dalları yüzünden görmedi, ölümden döndü

  Başka insanların canlarının yanmasını istemeyen Eren Tın, yaşadığı bu kaza anın resimlerini çektirip basınla paylaştı. Uzayan ağaç yaprakları ve dalları yüzünden, trafik lambalarının görünmediğini söyleyen Eren Tın, "Verilmiş sadakam varmış. Başımda kaskım olması ölümden kurtardı. Belediye yetkililerini dalları kesmeye davet ediyorum. Dilekçeyle de başıma gelen durumu da yazacağım. Eğer olumlu bir dönüş olmasa, dava açacağım" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı