Ege Haberleri

  TOBB'un "teröre hayır kardeşliğe evet" yürüyüşüne odalardan destek

  İZMİR, (DHA)
  14.09.2015 - 16:40 | Son Güncelleme:

  TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile Sivil Toplum Kuruluşları (STK), sendikalar ve meslek örgütlerinin temsilcilerinin 17 Eylül Perşembe günü Ankara'da yapacağı "Teröre Hayır Kardeşliğe Evet" yürüyüşüne İzmir'den de destek verilecek.

  İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş, Sıhhiye Meydanı'nda 16.00’da başlayacak yürüyüşe oda olarak katılacaklarını belirtip, "Üye sayısı milyonlarla ifade edilen bu kurumların düzenlediği yürüyüşte on binler, ülkemizin tek vücut olarak teröre karşı olan tepkisini gösterecektir. Ayrıca ülkemizin barış ve huzur isteği, bu topraklarda yaşayan herkesin kardeş olduğu en güçlü şekilde vurgulanmış olacaktır" dedi. Demirtaş, yönetim olarak bu yürüyüşe katılmalarının yanı sıra isteyen oda üyelerini de yapacakları organizasyonla Ankara'ya götüreceklerini kaydetti.

  EBSO ve Borsa’da hazır

  TOBBun teröre hayır kardeşliğe evet yürüyüşüne odalardan destek

  Terörün her zaman karşısında olduklarını vurgulayan Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Başkanı Ender Yorgancılar, oda olarak katılım sağlamak isteyen meclis üyelerinin Ankara'ya götürüleceğini söyledi. İzmir Ticaret Borsası

  TOBBun teröre hayır kardeşliğe evet yürüyüşüne odalardan destek

  Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli de şunları dile getirdi; "Destekliyoruz ve katılıyoruz. Mümkün olduğunca geniş katılımla orada olacağız. Türkiye'nin teröre karşı dimdik ve omuz omuza durması çok önemli."

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı