Ege Haberleri

  Tek kuruş almam

  Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)
  14.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  KARŞIYAKA yönetimi, yeniden yapılanma sürecinde sportif direktörlüğü kaldırma kararı alırken, geçen sezon bu görevi yürüten Hüseyin Hamamcı, ayrılması halinde ne tazminat ne de çalışmadığı dönemin ücretini talep edeceğini açıkladı.

   

   

   Kariyerinde üç farklı dönemde çalıştırdığı Kaf-Kaf'ı 1994-95'te şampiyon yapan, yeni sezon öncesi yönetimle yaptığı görüşmede teknik direktörlüğe talip olduğu öğrenilen Hamamcı şöyle konuştu:

  “Yönetimin kararını bekliyorum. Futbolculuk dönemimden beri kulübün hizmetindeyim. Gönül bağımı herkes biliyor. Ayrılırsam ne tazminat ne de çalışmadığım dönemin ücretini talep ederim. Yalnız geçen sezondan kalan alacağımı isterim. Hak etmediğim parayı almam.” Hamamcı'yla görüştükten sonra teknik adam arayışında frene basan yönetim, kesin kararını haftaya Yaşar Holding'le yapılacak bütçe görüşmesinden sonra verecek.

  Necati'den veda

  KARŞIYAKA'yla sözleşmesi biten kaleci Necati yeniden anlaşmak için kendisini arayan yöneticilere, “Süper Lig'den şu an açıklayamayacağım bir kulüple el sıkıştım” diyerek teşekkür etti. Yeşil-kırmızılı ekipte 2007-2008 sezonundan bu yana forma giyen Necati kadronun en eski ismiydi. Yönetimin imzaya çağırdığı Mustafa Sevgi ise düşünmek için süre istedi.

  Hasbay görevde

  FATİH Diniz'in başkanlığa seçildiği genel kuruldan sonra idari ve mali disiplini sağlamak için harekete geçen Karşıyaka yönetimi, Ziyanur Hasbay'ı idari koordinatörlük görevine getirdi. Yeşil-kırmızılılarda daha önce yönetimlerde de görev yapan Hasbay idari işlerle ilgilenecek. Başkan Diniz'in sağ kolu olacak Hasbay'a imza yetkisi de verildi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı