Ege Haberleri

  Taşpınar ihraç edilmeli

  Hürriyet Haber
  19.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ALTAY yönetimini kongre kararı almaya çağıran eski yöneticilerden Ömer Hızlıok, “Başkan Ahmet Taşpınar kulüpten ihraç edilmeli” dedi.

  Yapılan hataları sıralayan, siyah-beyazlı ekibin 2. Lig’e düşmesiyle kulübün yılda 5 milyon TL zarara sokulduğunu belirten, Taşpınar’ın statükocu yapının son temsilcisi olduğunu söyleyen Hızlıok, “Bu işi beceremediğini kabullenmeli. Suçu yine başkalarına atıyor. Her şeyi kendisinin bildiğini iddia ediyor, ama takımı ikinci kez küme düşürdü” dedi. Göreve hazır olduğunu belirten Hızlıok, “Şimdiye kadar yolum hep kesildi. Gördüğüm kadarıyla kongre kararı almaya niyetleri yok. Hatta Taşpınar, eski başkan Niyazi Konuşmaz’la dün (salı) yemek yemiş, ‘Ömer’e bırakmam’ demiş. Projelerim hazır. Altay’ın paraya ihtiyacı var. Gaziemir sadece antrenman tesisi olarak lüks. Orayı yılda 1-1,5 milyon TL gelir getirecek hale sokacağız. Kulüp adına sigorta acentesi alıp altyapı giderlerini karşılayabiliriz” diye konuştu.


  Mehmet de gönderildi

  ALTAY’da statü gereği 2. Lig’de forma giyemeyecek olan yabancı futbolcular Wasswa, Mandanda ve Thernand ile sol bek Hasan Engin’in ardından iki yıl daha anlaşması bulunan Mehmet Şen’le de yollar ayrıldı. Kulüpten yapılan açıklamada tecrübeli forvetle karşılıklı ibralaşarak sözleşmenin feshedildiği duyuruldu. Burak’ın takımdan ayrılma ihtimali üzerine transfer edilen Mehmet Şen, bu sezon
  dört gol kaydetti.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı