Ege Haberleri

  Tarzan'ın gözü kara

  M.Hakkı ÖZBAYIR / MANİSA, (DHA)
  30.07.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ’’Üç büyükler dahil rakiplerimize korkulu anlar yaşatan bir ekip olacağız’’ diyen Bakkal, Manisaspor'un sergileyeceği futbolla zevk vereceğini ifade etti. Bakkal, Sezer ve Ufuk'un G.Saray'a gitmesi halinde alternatif yaratabileceklerini de dile getirdi.

  SÜPER Lig'e bir sezon aradan sonra dönen Manisaspor, 2009-10 sezonunda Devler Arenası'nın en renkli ekiplerinden biri olmayı hedefliyor. ’’İnatçı, sergilediği futbolla zevk veren, üç büyükler dahil rakiplerimize korkulu anlar yaşatan bir ekip olacağız’’ diyen Teknik Direktör Mesut Bakkal, Manisa, Davraz ve Hollanda'da yaptıkları hazırlık çalışmalarının çok iyi geçtiğini, bütün oyunculardan memnun olduğunu ifade etti. Yönetimin şok bir operasyonla Levent Eriş'in işine son verip takımın dümenine getirdiği Mesut Bakkal, Manisaspor'un ligde tehlike yaşamayacağını da dile getirdi.

  GELİŞMELERİ İZLİYOR

  Kadrodaki her futbolcunun alternatifi bulunduğunu, takım içindeki rekabetin üst düzeyde olduğunu söyleyen, Galatasaray'a transferleri gündemde olan kaleci Ufuk ve Sezer Öztürk'ün durumlarının birkaç gün içinde netleşeceğini belirten Mesut Bakkal, ’’Ufuk ve Sezer'in önümüzdeki sezon transferleri var. Kulüp sözleşmelerini uzatmak istedi, onlar ise kabul etmedi. İkisinin de kalmasını isterim, ama önemli olan takımda istekli oynamaktır. Aramızdan ayrılmaları halinde, takım içinden alternatif yaratırım Belki de Manisaspor yeni Sezerler, Ufuklar kazanır’’ diye konuştu.

  TRANSFER DÖKÜMÜ

  Æ GELENLER: Jimmy Dixon (Malmö), Ferhat Çökmüş (Trabzon), Burak Özsaraç (Ankaragücü), Vlastimir Jovanovic (Slavija), Mehmet Nas, Eren Aydın (Gençlerbirliği), Isaac Promise (Trabzon) Joshua Simpson (Kaiserslautern), Kemal (Kayseri)

  Æ GİDENLER: Fatih Kaldan, Ferhat Öztorun, Erman Güraçar, Tolga Doğantez, Borbiconi, Tufan Denizgelen, Berkay Günay, Burak Denizli, Hikmet Balioğlu, Muhammet Hanifi, Ömer Közen, Soner Arı, Cenk İşler, Ufukhan Bayraktar, Rafael, Sinan Özkan, Samet Kılıç
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı