Ege Haberleri

  Tarzan'da çıta yüksek

  M. Hakkı ÖZBAYIR / MANİSA, (DHA)
  23.06.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  “Kurumsallaşmayı tamamlamak üzereyiz, artık sportif başarıya ulaşmak için çaba harcayacağız” diyen Yaralı, rüzgarı yakalamaları halinde Sivas ve Bursa gibi zirve yarışına ortak olabileceklerini söyledi.

  Büyük tecrübe kazandı

  Manisaspor’da 2,5 yıldır başkanlık koltuğunda oturan, daha önce de dört sezon asbaşkanlık yapan Kenan Yaralı, yeni sezonda hedeflerinin ilk 10 olduğunu, ancak rüzgarı yakalamaları halinde Sivasspor ve Bursaspor örneklerindeki gibi zirve yarışına ortak olabileceklerini söyledi. Vestel’in sponsorluğu bıraktığı dönemde kulübün başına geçen, Bank Asya 1. Ligi’ne düşen takımı ertesi yıl yeniden Süper Lig taşıyan, geçen sezon da devler arenasında tutunmayı başaran Yaralı, “Kurumsallaşmayı tamamlamak üzereyiz, artık sportif başarıya ulaşmak için çaba harcayacağız” dedi.

  Kutlu’ya çok güveniyor
  Geçen sezon Denizli’de küme düşmenin acısını yaşayan Teknik Direktör Hakan Kutlu’nun takımın başına getirilmesini eleştirenlere, “Biz hocamıza ve ekibine güveniyoruz” diyerek yanıt veren Yaralı, “Kutlu geldiğinde Denizlispor’un sadece 7 puanı vardı. İkinci yarıda 19 puan topladılar. Denizlispor’un kendi içinde başka sıkıntıları da vardı. Genç, çalışkan, başarıya aç bir teknik adam. Üç yıllık sözleşme imzaladık. Ekibi de iyi. Yardımcısı Özcan Bizati, Ersun Yanal döneminde de Manisaspor’da çalıştı. Gökmen Barış da, Manisaspor’un eski futbolcularından” diye konuştu.

  13 lüks loca yapılacak
  “Zaten iyi bir kadromuz vardı, şimdi gerekli takviyeleri de yapıyoruz” diyen Başkan Yaralı şunları söyledi: “İzleme Komitesi’nin önerileri doğrultusunda oyuncular aldık. Kahe, Semavi, Ömer Aysan, Bekir çok iyi futbolcular. Sağ ve sol açığın yanı sıra oyun kurucu ile santrfor da alacağız. Gidişata göre çıtayı daha da yükseltebiliriz. Tarık Almış Tesisleri’nde iyileştirmeler yapıyoruz. Yönetimi 19 Mayıs Stadı’na taşıdık. Tesisi tamamen teknik heyet ve sporculara bıraktık. Geçen sezon 1,2 milyon TL hasılat elde ettik. Yeni sezonda 2 milyon TL bekliyoruz. Bilet satışımız biletix veya mybilet’ten olacak. Stada 13 yeni lüks loca da ekleyeceğiz.”

  Etiketler:

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı