Ege Haberleri

  Tartan’a altın madalya

  İZMİR, (DHA)
  01.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  2014 yılında İzmir’de yapılacak Avrupa Veteranlar Atletizm Şampiyonası’nın kente kazandırılmasını sağlayan Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan’a altın madalya takıldı.

   

   

  ALMANYA’nın Zittau kentinde gerçekleştirilen 18’inci Avrupa Veteranlar Atletizm Şampiyonası’nın ardından şampiyonanın yeni dönem başkanı Kurt Kaske, 2014 yılında İzmir’de yapılacak şampiyonanın kente kazandırılmasını sağlayan Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan’a “İzmir adına” altın madalya takarak teşekkür etti. Başkan Tartan’ın turnuvanın alınması konusunda gerekli özen ve titizliği göstererek tüm alt yapı çalışmalarını tamamlandığını belirten Kaske, “Her şey yolunda. Yaptığımız incelemeler ve tespitler sonucunda İzmir’in şampiyonayı en iyi şekilde gerçekleştireceğini ortaya koydu. İzmir bu altın madalyayı şimdiden hak etti. İzmir halkına sevgilerimizi gönderiyoruz” dedi.
  Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, altın madalyanın kendisi için büyük bir onur olduğunu ifade ederek, “Bu madalyayı tüm İzmirliler için; gençler, kadınlar, esnaf ve halkım adına alıyorum. Tüm kurum ve kuruluşlar ile işbirliği içinde en iyi ve başarılı bir şekilde yüzümüzün akı ile bu şampiyonadan çıkacağız, bu gururu yaşayacağız ve yaşatacağız. Bu şampiyona öncesinde; İspanya, Brezilya ve Yunanistan’da gerçekleştirilecek olan turnuvalarda özel organizasyonlarda tanıtım kampanyaları yapacağız” dedi
  İzmir Veteran Atletizm Derneği Başkanı Aycan Kurtcan da 2014 Veteran Atletizm Şampiyonası’nı İzmir’e kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı