Ege Haberleri

  Stuntman Marmaris’e hayran kaldı

  Mustafa SARIİPEK/MARMARİS (Muğla), (DHA)
  04.09.2015 - 16:44 | Son Güncelleme:

  ’I like the move it, move it’ adlı şarkısı ile tüm dünyayı kasıp kavuran şarkıcı Mad Stuntman, Marmaris’e geldi. Amerika’dayken Türkiye’deki terör olaylarından haberdar olmasına karşın programını iptal etmediğini söyleyen Mad Stuntman, "Ne olursa olsun Türkiye görülmesi gereken bir yer. İleride Marmaris’e yerleşmeyi düşünebilirim" dedi.

  ’İbiza Planet Party With Drummer Jay Show & Reel 2 Real The Mad Stuntman’ konsepti ile Alanya ve İstanbul Moda’da verdiği iki konserin ardından yolu Marmaris’e düşen ve Barlar Sokağı’nda bir barda sahne alan Mad Stuntman, Cettia Beach Resort’ta DHA’nın sorularını yanıtladı. Asıl adı Mark Quashie olmasına ragmen sahnede Mad Stuntman adını kullanan 48 yaşındaki ünlü şarkıcı, sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. Türkiye’ye daha önce 4 kez geldiğini hatırlatan Mad Stuntman, gece hayatı ve parti atmosferine övgüler yağdırdı. Türkiye’deki terör olaylarıyla ilgili televizyonlardan haberleri takip ettiğini kaydeden Mad Stuntman, güvenli olduğuna inandığı için programını iptal etmediğini dile getirdi.

  ’BURADA YAŞAMAK GÜZEL OLUR’

  Marmaris’te bolca gezme fırsatı yakaladığını belirten Mad Stuntman, "Marmaris’i çok ama çok beğendim. Gece hayatı kadar kadınlarınız da çok güzel. Hepiniz inanılmaz bir şekilde enerjik ve hareketlisiniz. İlerde yerleşmeyi bile düşünebilirim. Bunun gerçekleşmesi biraz zaman alabilir ama burada yaşamak gerçekten çok güzel olur. Türkiye’de insanlar, konserlerimi hayranlıkla izliyor, tanışmak isteyip imza alıyorlar. Amerika’da biz sadece televizyonlardan Türkiye ile ilgili kötü haberleri görüyoruz. Ama buraya geldiğinizde buranın ne kadar güzel olduğunu görme şansınız oluyor. Yemekler de çok güzel. Şişmanlamamaya dikkat ediyorum ama zaten şişmanım. En çok Sultanahmet ve İnegöl köftelerini beğendim ama özellikle onların yanında verilen biber turşusu muhteşem güzel. Her yemekte en az iki tabak turşu yedim. Ne olursa olsun Türkiye görülmesi gereken bir yer" dedi.

  ’MÜZİK İNSANLARI BİRLEŞTİRİYOR’

  Ibiza Planet Shov hakkında bilgi veren Stuntman, sahneye çıktıklarında öncelikle DJ performansı ve davullarla başladıklarını anlattı. Müziğin dünyada ortak bir dili olduğunu söyleyen Stuntman, "Müzik, her ırktan ve renkten insanları birleştiriyor. Davul performansını ilk olarak DJ Jim Romero ile Rusya’da başlattık. İlk zamanlar fazla ilgi çekmemişti ama şu anda muhteşem tutu. Jim davullarla büyük ses getirirken ben de sahneye fırlıyor davulları çalmaya çalışıyorum" diye konuştu.

  MAD STUNTMAN KİMDİR?

  24 Ocak 1967 tarihinde Karayiplerde ada ülkesi olan Trinidad and Tobago’da doğdu. Şarkıcılığının yanı sıra söz yazarlığı, dans ve aktörlük ile kariyer yaptı. ’I like the move it, move it’ şarkısı ile 90’lı yıllarda dünyada ezberleri bozdu. Parça, hot dance music/play listelerinin bir numarası olarak 20’inci yılını geride bıraktı. Şarkı pek çok uluslararası markanın pazarlama kanallarında kullanıldı. Madagascar filmi ve çok sayıda reklamlarda oynadı. Müzikal enstrümanlar ile ünlü DJ’lere sahnede improvize remix yapan ve ilk kez 2009’da Ibiza jet-set kulübü olan El-Divino’da gerçekleşti. Fransa, Almanya ve Holllanda’da parçaları 250 bin ile satış rekorları kırarak altın renkli sertifika alırken, Birleşik Krallık’ta ise 200 bin satışla gümüş renkli sertifika kazandı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı