Ege Haberleri

  Stüdyo City projesi öğrenciler için

  Hürriyet Haber
  21.08.2014 - 01:15 | Son Güncelleme:

  YÜCESOY Mühendislik ve Şişman Yapı ortaklığıyla İzmir’in yeni çekim merkezi Seyrek’te yapımına başlanacak Studio City projesi, özellikle bölgede öğrenimini sürdüren üniversite öğrencilerinin konut problemine çözüm getirecek.

  Studio City’nin, 3 etapta toplam 330 adet daireden oluşacağını belirten Yücesoy Mühendislik Yönetim Kurulu Üyesi Cem Yücesoy, projenin ilk etabını Ağustos 2015’te tamamlamayı hedeflediklerini söyledi. Studio City projesinin, aynı zamanda önemli bir yatırım aracı olacağını da belirten Yücesoy, şunları söyledi:

  Kira garantili

  “Haziran ayında satışlara başladık. Çok kısa bir sürede tüm Ege’den yoğun müşteri ilgisiyle karşılaştık. Bunun sonucunda projemizin birinci etabını oluşturan ilk 76 dairemizin tamamının satışını gerçekleştirdik. Satışların ardından, evleri, ev sahiplerinden kiralayacağız. Kira garantili bu sistemde konutları öğrencilere dönük bir rezidans olarak işleteceğiz.”

  Şişman Yapı kurucusu Mehmet Cem Şişman da, 14 bin metrekare alan üzerine kurulacak Studio City’de kaliteyi ön planda tuttuklarını vurguladı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı