Ege Haberleri

  Sporcuları uçuran festival

  Hürriyet Haber
  20.08.2015 - 01:08 | Son Güncelleme:

  Pegasus Airlines Surf & Sound Spor ve Müzik Festivali 17 Ağustos Pazartesi günü Alaçatı Sörf Merkezi'nde başlıyor.

  Dünya çapında büyük bir heyecanla takip edilen PWA Windsurf Dünya Kupası yarışlarının Türkiye ayağı olan Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası, bu yıl 17-22 Ağustos tarihlerinde dünyanın dört bir yanından gelen en hızlı windsurfçüleri Alaçatı'da ağırlayacak. Çeşme Belediyesi ev sahipliğinde ve Türkiye Yelken Federasyonu'nun desteği ile Alaçatı'da, Dünya Kupası'nın erkeklerde 4., kadınlarda ise 2. ayak yarışları gerçekleşecek.

  Sporcuları uçuran festival

  Dünya Kupası turunda erkeklerde Antoine Albeau kadınlarda ise Sarah Quita Offringa liderliğini sürdürüyor. Kadınlar Dünya turunda ikinci sırada yer alan Lena Erdil ile üçüncü sıranın sahibi Fulya Ünlü'nün yanı sıra Çağla Kubat'ın da derece için gösterdiği müthiş mücadele Alaçatı'da devam edecek.

  Windsurf tutkunlarına dünyanın en hızlı windsurfçülerini yerinde izleme imkanı sunacak olan festival, 22 Ağustos'ta düzenlenecek ödül töreni ile son bulacak. Organizasyonunu Sportworks'ün üstlendiği Pegasus Airlines Surf & Sound Spor ve Müzik Festivali kapsamında izleyiciler festival alanında gerçekleşen dans yarışması, canlı langırt gibi pek çok aktiviteye katılabilecek. Ödül töreninin yapılacağı 22 Ağustos Cumartesi günü gazeteci-yazar Oben Budak'ın DJ kabinine geçtiği Pegasus Airlines Surf & Dance Party ile keyifli anlar yaşanacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı