Ege Haberleri

  Söylemez ve Ulupınar şahsi ikbal peşinde

  Hürriyet Haber
  26.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  DYP'de İzmir İl yönetimi oluşturma çabaları sonuçlandırılamazken, koltuğunu devretmeyi bekleyen Soner Göksel milletvekillerine büyük suçlama yöneltti. Göksel, ‘‘Milletvekillerimiz Ufuk Söylemez ile Yıldırım Ulupınar sahsi ikballerinden başka birşey düşünmüyor’’ dedi.

  İSTİFASINDAN sonra ilçelerİn düzenlediği etkinliklere katılmayan Göksel, Karşıyaka İlçe Örgütü'nün Kadın ve Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ‘‘Bahar Çayı’’na gitti. İlçe Başkanı Nihat Geçgel, Göksel'in en zor dönemde partiyi omuzladığını belirtti, ‘‘Başkanımız mafyaya karşı bile mücadele etti’’ dedi.

  İL Başkanlığı'nı devredip, partili olarak kalacağını söyleyen Göksel de yeni il başkanı bulmak için Ufuk Söylemez'in parti dışındaki mekanlarda arayışını eleştirdi. Göksel, ‘‘Siyaset parti binalarında yapılır. Ofislerde, otel köşelerinde yapılan politika ise hizibi doğurur’’ dedi.

  İZMİR'e gelmesine karşın Söylemez'in kendisini arayıp, bilgi vermediğini de hatırlatan Göksel, ‘‘14 aydır gece gündüz birlikte olduğumuz Ufuk Söylemez'in tavrı bu. DYP'ye örgütlerin dışında başkan arıyorlar. Bulamıyorlar. Buldukları reddediyor. Bundan hazin tablo olabilir mi ?’’ diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı