Ege Haberleri

  Şimşek gitti Aslan gelecek

  Hürriyet Haber
  24.02.2015 - 01:03 | Son Güncelleme:

  PTT 1. Lig'de Şanlıurfaspor'a deplasmanda son dakika golüyle yenilerek play off hattının 3 puan gerisine düşen Karşıyaka, Yusuf Şimşek’in istifasıyla sarsıldı.

  Yeşil kırmızılı kulüpte şok etkisi yaratan olay, Şanlıurfa dönüşü Şimşek'in Antalyaspor'la anlaştığı haberinin duyulmasıyla patlak verdi. "Şanlıurfa'da kazansak da bırakacaktım. Herkese teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin" sözleriyle istifasını veren genç teknik adamın, KSK’den 300 bin TL alacağının bulunduğu, Antalyaspor'a gitmek için 200 bin TL'den feragat ederek 100 bin TL'lik çek aldığı iddia edildi.

  Yönetim cephesi ise Şimşek'e ateş püskürdü. "Herkes kendine yakışanı yapar" diyen 2. Başkan Azat Yeşil, şunları söyledi: "Uzun süredir arayış içindeydi. Gitmek istediğini kapalı kapılar ardında değil, delikanlı gibi söylemeliydi. Antalyaspor'la Hami Mandıralı görevdeyken, geçen hafta anlaşmış. Fedakarlık lafla olmaz. Karşıyaka'da teknik direktör olarak prim yaptı. Daha play off savaşı devam ederken komutan savaşı terkedip karşı orduya geçti. Bu hiç etik olmadı."

  GAZİANTEP'TE YOLLAR KESİŞTİ
  KSK kafilesi Gaziantep üzerinden İzmir'e dönerken, havaalanında Antalyaspor kafilesi ile karşılaştı. Gaziantep BŞB’ye yenilen güney ekibi yöneticileri ile Yusuf Şimşek'in diyalogu, Karşıyakalı yöneticiler arasında manidar karşılandı. İzmir'e dönüşte Şimşek’in istifasını vermesi, şüpheleri doğrular nitelikteydi.

  FAVORİ ASLAN
  Hemen arayışa geçen Kaf-Kaf’ta gündeme gelen ilk isim herkesin gönlünde yatan Cihat Arslan oldu. 2012-13 sezonunda tüm olumsuzluklara karşın KSK’yi son haftaya kadar play-off mücadelesinde tutan Arslan, geçen yıl tümü kendisi gibi Karşıyaka'da futbolcu olarak forma giyen Recep Umut, Ülken Durak, Fevzi Layiç'ten kurulu teknik ekibiyle İstanbul Başakşehir'i şampiyon yaptı, bu sezon çalıştırdığı Şanlıurfa’dan ise 2 hafta önce ayrıldı

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı