Ege Haberleri

  Sevimli dostlarla buluşma

  Hürriyet Haber
  24.09.2013 - 01:30 | Son Güncelleme:

  Pet Show, 16. buluşma için hazırlıklarını sürdürüyor.  Hayvan severleri her yıl İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda bir araya getiren Efor Fuarcılık 16. buluşma için hazırlıklarını sürdürüyor.
  Sevimli dostların, hayvan severlerin ve sektör profesyonellerinin 26-29 Eylül'de Kültürpark buluşmasına 4 nolu hol ev sahipliği yapacak. Yaklaşık 60 standın kurulacağı alanda, evcil hayvanlar, pet, gıda, kafes, elbise, bakım ve eğitim ürünleri, aşı, tıbbi malzemeler, muayene ve hastane ürünleri, akvaryum, ısıtıcılar, aydınlatma, süs balıkları, ilaçlar, su, kum gibi çok sayıda ürün ve hizmetler ziyaretçilere tanıtılacak.

  Sevimli dostlarla buluşma

  Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele, “Yaşamımızın ayrılmaz parçası ve en yakın dostlarımız olan hayvanlara olan sevgimizi gelecek kuşaklara aktarmak için PET SHOW'u (Evcil Hayvan Şov) 16. kez düzenliyoruz. Her yaş gurubuna hitap eden organizasyonumuzu ziyaret edenler geçirecekleri neşe dolu dakikalarda önemli bilgilere de ulaşmış olacaklar” dedi.

  Çok sayıda anaokulu çocuğunun açılışını gerçekleştireceği PET SHOW 2013'de etkinlikler ve yarışmalar beğeni ile izlenecek. Sevimli dostların kıyafet defilesi, “Kedi ile Palyaço”, “Kahkaha Çiçeği” çocuk tiyatrosu, Hayvan figürlü Animatör eşliğinde animasyon ve sihirbaz gösterileri, Yetenek Sizsiniz Tarçın ve Bolo show organizasyon kapsamında gerçekleşecek. İzmir Büyükşehir Belediyesi AKS Arama Kurtarma Köpekleri, İzmir Emniyet Müdürlüğü K9 köpeklerinin gösterileri ilgi ile takip edilecek. Kediler, Köpekler ve Kuşlar yarışacak, akvaryum düzenleme ve resim yarışmalarında ise davetliler mücadele edecek.
  4 gün sürecek PET SHOW her gün 11.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı