GeriEge Sevdiğim şarkıları okumam yasaklandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sevdiğim şarkıları okumam yasaklandı

Sevdiğim şarkıları okumam yasaklandı
refid:9512125 ilişkili resim dosyası

Sözleri ve müziği kendisine ait olan "Sen Beni Tanımamışsın" adlı şarkısının altı farklı versiyondan oluşan albüm, Dj Suat Ateşdağlı ve Dj Hüseyin Karadağlı’nın remixleriyle dikkat çekiyor. İlk defa bir single albüme imza atan popçu Nilüfer, albümü ve kendisiyle ilgili sorularımızı yanıtladı.

Tek bir şarkı

Yeni albümde club müziğinde isim yapan Suat Ateşdağlı ve Hüseyin Karadağlı, imzasını taşıyan iki remix dikkat çekiyor.

Nilüfer: Yeni albüm tek bir şarkıdan "Sen Beni Tanımamışsın"dan oluşuyor. Single’da altı farklı yapıdan oluşan şarkılar var. Ateşdağlı ve Karadayı imzasını taşıyan remixler de var ama esas versiyon Ozan Çolakoğlu’nun düzenlemesini yaptığıdır.

Club müzik dinliyor musunuz? Bu tarz müzikler hoşunuza gidiyor mu?

Nilüfer: Valla, evet bazılarından hoşlanıyorum, dinliyorum. Tabi ki hepsinden hoşlandığımı söyleyemem yani.

Peki club müzik size yakın bir tarz mı?

Nilüfer: Pek zannetmiyorum, yani benim tarzıma pek yakışacağını zannetmiyorum. Ama tabi versiyonlar, remixler olabilir de bana yakın bir tarz olduğunu söyleyemem.

Kayahan sorusu

Albüm dışında birkaç sorum olacak... Kayahan’la dostluğunuzun sona erdiği hakkında haberler var, hatta mahkemelik olmuşsunuz.

Nilüfer: Onlar çok eski hikayeler.

16 Haziran’da mahkeme, Kayahan’ın yazdığı, sizinle özdeşleşen Mor Menekşe, Mavilim gibi pek çok şarkılarla ilgili net bir karar verecekti.

Nilüfer: Evet ben o şarkıları seviyorum, söylemek isterdim ancak bundan sonra söyleyemeyeceğim. Kayahan’ın yazdığı benimle özdeşleşen bütün şarkıları söylemem tamamen yasaklandı.

Bir tane yetiyor

Peki kızınız Ayşe Nazlı bir kardeş istiyor mu?

Nilüfer: O istiyor ama yok yani, böyle bir şey imkansız. Bana bir tane yetiyor. Ayşe Nazlı istediği zaman babası olarak gördüğü Reha Muhtar’la görüşebiliyor mu?

Nilüfer: Görüşüyorlar tabi.

Insomnia
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle