Ege Haberleri

  Serter, "Fitne fesat istemem"

  Hürriyet Haber
  14.01.2015 - 01:14 | Son Güncelleme:

  ÖRGÜTLE buluşan CHP İzmir İl Başkan Bedri Serter’in ilk mesajı, "Dedikodu istemiyorum. Partiye fitne fesat sokulmasın" oldu.

  CHP İzmir İl Başkanlığı’na atanan Bedri Serter, ilçe başkanları, milletvekilleri ve il yönetimi ile toplantı yaptı. Basına kapalı gerçekleşen toplantıda Serter kırmızı çizgilerini şöyle anlattı:

  "Biz bir aileyiz. Aile içine dedikodu, fitne fesat sokmamamız lazım. Birlik beraberlik içinde hareket edeceğiz. Ben değil biz olacak. Hepimiz ekip olacağız. Belediye başkanları ve ilçe başkanlarının kavgalı olmasını istemiyorum. Oy oranımızı arttıracağız. Partiye zarar veren kimseye taviz vermeyeceğiz. Bölge toplantıları düzenleyeceğiz.Hep alanda olacağız. Sizlerden kadın ve genç üye sayısını artırmanızı istiyorum."

  Toplantıda ilçe başkanları milletvekili adaylarının önseçimle belirlenmesini istedi.

  KONAK ŞİKAYET ETTİ

  CHP Konak İlçe Başkanı Şakir Başak’ın, kendi partisinden seçilen Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ı Serter’e şikayet ederek, "Belediye başkanı örgütten kopuk. Belediye çalışmalarından haberimiz olmuyor. Her şeyi sonradan duyuyoruz. Ben belediyenin yaptığı çalışmaları bilmezsem bunu sokakta vatandaşa nasıl anlatırım" dediği öğrenildi. Serter’in de İlçe Başkanı ile Belediye Başkanı arasında köprü olabileceğini ifade ettiği belirtildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı