Ege Haberleri

  Sahurda soydular

  Hürriyet Haber
  08.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İzmir'de bir marketi basan silahlı dört kişi, kasadaki 100 milyon lira ile 10 karton sigarayı aldıktan sonra kayıplara karıştı

  BASINSİTESİ'nde, Ünal Vardar'a ait market silahlı 4 kişi tarafından soyuldu. Kasadaki 100 milyon lirayla 10 karton sigarayı alan saldırganlar daha sonra kayıplara karıştı. Olay, önceki gün, 108/1 Sokak 3 numaradaki Vardaroğlu Süpermarket'te meydana geldi. Market sahibi Ünal Vardar (24), yeni gelen sigaraları tezgaha dizerken, içeri silahlı 4 kişi girdi.

  18 yaşlarında oldukları sanılan gaspçılardan biri marketin girişinde gözcülük yaparken, diğer üçünden biri belindeki tabancayı çekip, market sahibi Vardar'dan kasadaki paraları vermesini istedi. Paniğe kapılan Ünal Vardar, kasadaki 100 milyon lirayı verirken, saldırganlar tezgahtaki 10 karton sigarayı da bir poşete doldurdu.

  MARKET sahibi Vardar'ı polise haber verirse öldürmekle tehdit eden saldırganlar, daha sonra yürüyerek olay yerinden ayrıldı. Vardar, ilk şoku atlattıktan sonra önce ağabeyini, ardından da polisi aradı. Olay yerine gelen güvenlik güçleri parmak izi çalışması yaparken, eşkalleri belirlenen saldırganların yakalanması çalışma başlatıldı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı