Ege Haberleri

  Ressamlar sokağı yenilendi

  Hürriyet Haber
  27.01.2015 - 01:13 | Son Güncelleme:

  BAYRAKLI Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Manavkuyu'daki Kadın Dünyası Merkezi içinde yer alan ressamlar sokağını ziyareti sırasında, ressamların daha modern bir çalışma ortamı talebini yerine getirdi. Fen İşleri Müdürlüğü, sokakta düzenleme yaptı.

  Bayraklı Belediyesi, ressamlar sokağını yeniledi. Yapılan çalışma ile birlikte ressamlar hem daha modern hem de daha sıcak bir çalışma ortamına kavuştu. Sanatçılar, yapılan düzenlemeden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Yapılan yenileme çalışmasını değerlendiren ressam Nazım Kervan, "Eskiden burası çok dar bir alandı. Sera naylonlarıyla örtülmüş, imkânlarımız kısıtlıydı. Başkan Hasan Karabağ'a talebimizi ilettik, sağolsun ilgilendi. Bize son derece güzel kullanışlı bir yer sağladı. Yaptığı bu çalışmadan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz" dedi.
  Ressamlar sokağı yenilendi
  "SANATIN VE SANATÇININ YANINDAYIZ"
  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Sanat sokağımızı düzenleyip daha modern bir hale getirdik. Naylon bölümünü söktük. Yerine modern bir mekân yarattık. Böylece sanatçılarımız çalışmalarını rahatça yapabilecek, çocuklarımıza, gençlerimize, ressamlığa ilgi duyan herkese burada eğitim verebilecek. Ressamlarımıza yakışan bir yer oldu. Belediye olarak her zaman sanatın ve sanatçının yanındayız" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı