Ege Haberleri

  Ramazan geldi , hoş geldi

  İZMİR, (DHA)
  20.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Konak Belediyesi ile İzmir Çağdaş Romanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Gürçeşme Remzi Selvi Parkı'nda düzenlediğ ramazan eğlencelerinde vatandaşlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.

  Ritim Perküsyon Grubu, Komedi Dans Üçlüsü, Çılgın Cemal, Roman Yıldızları Dans Topluluğu ve Tepecikli Serkan'ın sahne aldığı gecede 9/8'lik ritimlerle bol bol göbek atan mahalle sakinleri unutulmaz bir gece yaşadı. Komedi Dans Üçlüsü dansla birleştirdiği parodileriyle kahkahaya boğarken, Çılgın Cemal'in birbirinden hareketli parçaları eğlenceyi doruğa çıkardı. Roman melodileriyle coşan vatandaşlar gecenin geç saatlerine kadar eğlenirken, Konak Belediyesi'nin ikram aracından da gece boyunca soğuk içecek ikramı yapıldı.
  Gecede konuşan Dernek Başkanı Halit Keser, “Bize her zaman destek olan Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan'a teşekkür ederiz” dedi. Plaketi Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan adına Konak Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Akın Bingöl aldı.
  Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan, ramazan ayı boyunca iftar sofralarının şenleneceğini, ramazan akşamlarının müzik, gösteri, dostluk, kardeşlik ve sevgiyle yaşanacağını söyledi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı