Ege Haberleri

  Poliste şikayetçi adliyede kurtarıcı

  Yaşar ANTER / ÇİNE, (DHA)
  29.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Aydın’da 17 yaşındaki kız önce bir kişinin kendisiyle zorla birlikte olduğunu iddia etti. Polis söz konusu kişiyi yakaladı. Ancak genç kız bu kez, “Rızamla birlikte olduk” dedi, evli adam da serbest bırakıldı.

  ÇİNE’de yaşayan İ.B. (17) babasıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gidip, bağ evinde kendisine tecavüz ettiği iddiasıyla M.K.’den (25) şikayetçi oldu. Yaşı küçük olduğu için İ.B.’nin psikolog eşliğinde ifadesine başvuruldu. Polis, şikayet üzerine yem ve gübre satışı yapan evli, iki çocuk babası M.K.’yi gözaltına aldı. Polisteki işlemlerinin ardından adliyeye götürülen M.K. ifadesinde, “Bir yıldır İ.B. ile beraberiz. Kendi isteği üzerine birlikte olduk. Kaçırdığım ve tecavüz ettiğim doğru değil” dedi.

  Babam baskı yaptı

  İ.B. de ifadesinde, babasının ilişkisini öğrendikten sonra baskı yapması üzerine şikayetçi olduğunu belirtip, “M.K. ile kendi isteğimle birlikte oldum. Evli ve çocuklu olduğunu bana söylemedi. Öğrenince şoke oldum. Onu seviyordum. Ama şimdi doğruyu söylemek zorundayım. Şikayetçi değilim” dedi. Mahkemenin tutuksuz yargılanmak üzere serbest bıraktığı M.K., “Kafam çok karışık. İ.B.’yi çok seviyorum. Ancak ne yapacağımı da bilemiyorum” dedi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı