Ege Haberleri

  Pigale Plajı kiralık

  Hürriyet Haber
  24.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  KUŞADASI Tanıtma Vakfı (KUTAV) tarafından geçen yaz özel sektöre kiraya verilmek üzere düzenlenip, Avrupa standartlarına yükseltilen Pigale Plajı, için ihale açılacak. KUTAV Yönetim Kurulu Başkanı Naile Göçen Çukurova, Belediye ve Mal Müdürlüğü'nden tahsisi alındıktan sonra düzenlemesi yapılan ve Turizm Otelcilik Yüksek Okulu öğrencilerinin çalıştığı Pigale Plajı'nın, en gözde tesislerden biri haline geldiğini söyledi.

  Denetlenecek

  TALİHSİZ bir sezon geçiren Kuşadası'nın tanıtımına farklı projelerle devam edeceklerini belirten Çukurova, plajın kalitesinin korunması için işletme safhasında da takip edeceklerini söyledi.

  2001 sezonunda işletmesini devredecekleri Pigale Plajı'na girişin yine ücretsiz olacağını belirten Çukurova, büfe, duş, tuvalet hizmetleri verilen plajda şezlong kiralaması da dahil olmak üzere, tüm tesisin kapalı teklif usulüyle ihaleye çıktığını söyledi. Plajın en az 5 yıl turizm sektöründe çalışmış firmalara kiralanacağı ve isteklilerin, tekliflerini 15 Ocak 2001 akşamına kadar KUTAV'a vermeleri gerektiği açıklandı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı