Ege Haberleri

  PES ETMEK YOK

  Hürriyet Haber
  24.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  KSK’yle 2,5 yıllık sözleşme imzalayan Kapsal, “Bizim olduğumuz yerde, iddia da olur” deyip, Süper Lig’i sonuna kadar kovalayacaklarını söyledi.

  Sevilmek onur verici

  Bank Asya 1. Ligi’nde zirvenin 11, Play-Off barajının ise 8 puan gerisinde kalan Karşıyaka’da Turgut Uçar’dan dümeni teslim alan Reha Kapsal, “Evet şansımız az, ama pes etmek yok” dedi. “Bizim olduğumuz yerde, iddia da olur” diyerek camiaya umut saçan Kapsal, Süper Lig’i sonuna kadar kovalayacaklarını dile getirdi. Taraftarların büyük bölümünün ayrıldığı günden beri yeniden takımın başında görmek istediği Kapsal, “Bu kadar sevilmek onur verici. Hem teknik anlamda, hem de insani olarak doğru işler yapmışız ki, Karşıyaka’da yeniden buluştuk” şeklinde konuştu. Kapsal, yönetimle sezon başında ve devre arasında yaptığı görüşmelerde sözleşme süresi ile takviyeler konusunda anlaşamadıklarını ifade etti.

  Sabır ve istikrar şart

   “Yeniden yapılanma için 2,5 yıllık anlaşma şarttı” diyen Kapsal şunları söyledi: “Kalıcı başarı için sabırlı olmak, istikrarı yakalamak gerekiyor. Önümüzdeki haftalardan itibaren teknik anlamda olumlu gelişmeler gözlenecek. Karşıyaka’yla 2009’da Süper Lig’in kapısından dönmüştük. Geçmişin daha iyisini yapıp, yarım kalan işimizi tamamlayacağız. Onursal Başkan Selçuk Yaşar ve Belediye Başkanı Cevat Durak’a da verdikleri destek için teşekkür ederim.” Başkan Hüseyin Çalıkan ise her zaman gönüllerinde olan bir teknik adamla anlaştıklarını söyledi. Çalışkan, “Süper Lig hedefimiz sürüyor. Ancak kadroyu hocamız kurup çalıştırmadı. Bu yıl hedefi kovalarken, tam yetkili olarak yeni yapılanma için de çalışacak” dedi. ? Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)

   


   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı