Ege Haberleri

  Park Yaşam’da son fırsatlar

  İZMİR, (DHA)
  05.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İZMİR’de kapalı otopark, havuz, ferah konutlar, yeşil alanlar, sosyal tesisler, alışveriş merkezi ve depreme karşı dayanıklılığıyla başlıbaşına bir yaşam alanı oluşturan Park Yaşam Mavişehir’in yoğun tanıtım kampanyası 3 hafta içinde 230 daire sattırdı.

  Park Yaşam Mavişehir projesinin tanıtımı için satış ofisinde gerçekleştirilen toplantıda Türkerler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, “Projede 27 daire tipi bulunuyor. Kredi faizlerindeki artıştan ve seçim sonrası artacak konut fiyatlarından etkilenmemek için satış ofisimizi en kısa sürede ziyaret edin” çağrısı yaptı. İnşaat sektöründeki Türkerler, Durmaz ve İZKA firmalarının Emlak Konut GYO ile gerçekleştirdiği Park Yaşam Mavişehir’in İzmir’de beklenenin üzerinde ilgi gördüğünü vurgulayan Türker, şirket ortaklarının da İzmir’i yakından tanımanın avantajını kullandığını kaydetti. Türker, “Amacımız bu projede kar etmek değil, başarı üretmek” dedi. Satış ve Pazarlama Direktörü Oğuz Kaan Karaer ise, üç haftada 20 binin üzerinde telefon aldıklarını ve 08 Nisan’dan itibaren satış ofisini 3 bin 500 kişinin ziyaret ettiğini anlattı.

  521 DAİRE VAR

  32 dönümlük arazi üzerinde Toplam 7 blokta 521 dairenin satışa sunulduğu Park Yaşam Mavişehir’de, daireler benzer projelere göre daha geniş tutuldu, tavan yükseklikleri 2.90 olarak tasarlandı. Daire standartları 1+1’den başlayıp 5+1’e kadar uzanan ve dubleks seçenekleri de bulunan Park Yaşam Mavişehir Projesi’nde kapalı otopark, kapalı havuz, geniş yeşil alanlar, sosyal tesisler, alışveriş merkezi ve geniş alanda çocuk oyun seçenekleri bulunuyor.

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı