Ege Haberleri

  Paralı çapkınlara seks tuzakları

  Erol ŞEN (DHA)
  22.04.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Zengin ve bekar erkeklere, kadın bulan karşılığında 10-20 bin TL alan 29 kişilik çete, polisin “Şafak” baskınında yakalandı. Çete, para ödemeyenlere zorla çek ve senet imzalattı.


  İZMİR İl Jandarma Komutanlığı’nın, çeşitli suçlara karıştıkları ileri sürülen bir çeteye yönelik 4 ilde eş zamanlı olarak düzenlediği operasyonda 5’i kadın 29 kişi gözaltına alındı. Bir ihbarı değerlendiren İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, İzmir’in Kiraz ilçesinde oluşturulan bir çetenin üyelerinin, bölgenin yanı sıra Aydın, Manisa ve Denizli’de maddi durumu iyi ve bekar kişilere, para karşılığı eş bulan kuruluş görevlisi olarak tanıtıp, hayat kadınlarıyla tanıştırdıkları, karşılığında 10-20 bin TL arasında para aldıkları, para ödemeye yanaşmayanlara zorla çek ve senet imzalattıkları belirleyerek takibe aldı.
  Düğün takılarıyla kaçtılar
  Şebekeye bağlı çalışan kadınların, düğünlerde takılan takıları alarak kaçtıklarını da belirleyen jandarma, Kiraz ile Manisa, Denizli ve Aydın’da, “Şafak” adını verdikleri eş zamalı operasyon düzenledi. Operasyonda, 5’i kadın, 29 kişi gözaltına alındı.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı