Ege Haberleri

  Özel çocuklara trambolin sürprizi

  İZMİR (DHA)
  06.04.2016 - 13:26 | Son Güncelleme:

  BECKUR 35 Albatros Spor Kulübü, Bornova Özel Eğitim Kurumlarında Eğitim gören özel çocuklar için okul bahçesine trambolin yaptırdı.

  Özel çocuklara trambolin sürprizi

  Becker 35 Albatros Yönetim Kurulu Üyesi Burcu Kebir öncülüğünde Bornova Özel Eğitim Kurumlarını ziyaret eden kulüp yetkilileri, özel çocuklara sürpriz hazırladı. Ders çıkışı okul bahçesinde trambolin olduğunu gören çocuklar büyük mutluluk yaşadı, dakikalarca oyun oynadı. Okul müdürü Onur Kafes, bu ziyaretlerinden ve okula hediye edilen trambolinden dolayı Burcu Kebir’e teşekkürler etti, "Özel çocuklarımızın sosyalizasyon sürecini sağlıklı tamamlamaları için biz eğitimciler kadar sizlerin de sorumluluk almasından büyük mutluluk duyuyoruz. Becker Spor yetkilileri, çocuklarımızın eksikliğini gidermek için gerekli adımları atan bir spor camiası olduğunu bir kere daha göstermiş oldu. Bu ilgileri için tüm çocuklarımız adına teşekkür ederim" dedi.

  Okul yönetiminden çocuklar ve eğitim hakkında bilgi alan Burcu Kebir, tüm sınıfları tek tek gezerek hocalarla da sohbet etti. Okulun diğer eksiklerini gidermek için de çalışacaklarını söyleyen Kebir "Bu çocukların gülümsemelerine vesile olmak kadar güzel bir duygu yok. Bu çocukların her biri çok özel ve özel ilgiyi hak ediyorlar. Becker 35 Albatros Spor Derneğini kurarken amacımız sadece sportif faaliyetler yürütmek değil; aynı zamanda sosyal sorumluluklarımızı da yerine getirmekti" dedi.  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı