Ege Haberleri

  Orkide on bin işadamına sponsor

  Hürriyet Haber
  02.11.2009 - 00:08 | Son Güncelleme:

  EGE ve Batı Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu (ESİDEF) İş Geliştirme Platformu, 10 bin sanayici ve işadamını İzmir’de buluştururken Orkide Yağları ana sponsor oldu.
  30 farklı sektörden 220 firmanın, 300 stant ile katıldığı ve 2 gün süren ESİDEF İş Geliştirme Platformu’nda özel tanıtım stantı oluşturan  Orkide Yağları, önemli iş görüşmelerine imza attı. Orkide Yağları, Ege ve Akdeniz bölgesinin potansiyelini arttırmayı ve firmaların yurtdışına açılmasını hedefleyen toplantı ve etkinliklerle dolu dolu geçen ESİDEF İş Geliştirme Platformu’na verdiği destekten dolayı ödüle layık görüldü.
  Açılış töreninin ardından Vali Cahit Kıraç ile birlikte Orkide stantına konuk olan Devlet Bakanı Kavaf’a, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay tarafından yağ hediye edildi. Orkide Yağları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay, Ege ve Batı Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu (ESİDEF) İş Geliştirme Platformu’nun 3 yıl içinde büyük bir ivme kazandığına dikkat çekti ve “Ekonomik ilişkilere hız vereceğiz” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı