Ege Haberleri

  Orkide İEF'de

  Hürriyet Haber
  02.09.2013 - 01:09 | Son Güncelleme:

  82'İNCİ İzmir Enternasyonal Fuarı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Yöresel Lezzetler Festivali'nin ana sponsoru Orkide Yağ, ziyaretçileri farklı bölgelerin lezzetleriyle buluşturacak.


  Orkide Yağ Halkla İlişkiler Müdürü Ercan Erol, Orkide ana sponsorluğu ve Türkiye Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar ve Tatlıcılar Federasyonu İşbirliği ile düzenlenecek Yöresel Lezzetler Festivali'nin yine fuarın en ilgi gören etkinliklerinden biri olacağını söyledi. Önceki yıllarda “Dünya Mutfaklarından” festivaliyle fuara renk katan Orkide'nin, ilki geçen yıl düzenlenen Yöresel Mutfaklar Festivali ile halktan çok olumlu tepkiler aldığını belirten Ercan Erol, “Fuar süresince farklı yörelerin mutfaklarının sergileneceği Yöresel Yemekler Festivali'nde Hatay, Erzurum, Malatya, Mersin, Trakya, Tekirdağ, İnegöl, Bursa ve Ege Bölgesi'ne ait birçok özgün lezzet ziyaretçilere sunulacak. Bu etkinlik, kendi yöresine hapsolmuş birçok lezzeti, halkımızla buluşturan, yemek kültürümüzün zenginliğinin yaşatan önemli bir hizmet Festivali düzenleyen İZFAŞ ve Türkiye Lokantacılar, Kebapçılar, Pastacılar ve Tatlıcılar Federasyonu ile birlikte bu değerli organizasyona katkı sağlamaktan mutluyuz” dedi.
  Orkide Yağ'ın 15 yıldır İzmir Fuarı'na etkin sponsor olarak katıldığını ve bununla gurur duyduklarını hatırlatan Ercan Erol, “Zamana ve şartlara direnerek başarılı şekilde günümüze gelen İzmir Enternasyonal Fuarı'nın, EXPO 2020 için çok önemli referans olduğunu düşünüyoruz” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı