Ege Haberleri

  Örki ilçe başkanlarına hedef gösterdi

  Osman Nuri BOYACI / DENİZLİ, (DHA)
  17.07.2012 - 17:38 | Son Güncelleme:

  Denizli AK Parti İl Başkanı Avni Örki, ilçe başkanlarına 100 bin üye hedefi gösterdi.

  İlçe Başkanları İstişare Toplantısı'nda 19 ilçe başkanıyla bir araya gelen Örki, Denizli'de 32 bin 353 üyeleri olduğunu belirtip, hedeflerinin 100 bin üye olduğunu dile getirdi ve ilçe başkanlarından bunun için çalışmalar yapmalarını istedi.
  AK Parti İl Başkanlığı'nda yapılan İlçe Başkanları İstişare Toplantısı'na İl Başkanı Avni Örki ile 19 ilçe başkanı katıldı. Toplantının basına kapalı bölümünde teşkilat çalışmaları, üye durumu, sandık ve belde yönetiminin tamamlanması, Ramazan programının hazırlanması, kadın kollarının yardım paketleri dağıtması konuları değerlendirildi. Toplantının basına açık bölümünde konuşan İl Başkanı Avni Örki, üye sayılarının 32 bin 353 kişi olduğunu ifade edip, “Denizli'de 32 bin 353 kişi AK Parti çatısı altında görev başında. Bunlardan 17 bin 340'ı mahalle ve köylerde. Hedefimiz 100 bin üyeye ulaşmaktır. Bu hedef için öncelikle il ve ilçe yönetimleri olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Ramazan ayında ibadetlerin yanı sıra halkımıza da hizmetin bir ibadet olduğu düşüncesi ile çalışmalarımızı daha da yoğunlaştıracağız. Mahalle ve köy ziyaretleri gerçekleştireceğiz. Milletvekilleri 18 ilçede iftar programlarına katılacak” dedi.
  Örki, AK Parti genel merkezi tarafından hazırlanan “Alnımızın akıyla 9,5 yıl” adlı kitaptan Denizli'ye 2 bin 500 adet gönderildiğini belirtip, “Geride kalan 10 yılda çok büyük hizmetler yaptık. Yapılan hizmetlerin hepsini toplasak ansiklopediler oluşurdu. Özetin özetinin yer aldığı bu kitabı partimizde bilfiil çalışan ve yönetimlerde yer alan arkadaşlara bu kitapçığı dağıtacağız” diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı