Ege Haberleri

  Önce nişanlıya taciz sonra sekiz el ateş

  Yaşar ANTER, (DHA)
  20.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  BODRUM’da bir otelde çalışan Özgür Şanlı (21) önceki gün nişanlısı S.M ile Gümbet İnönü Caddesi’nde dolaşırken yanlarına bir otomobil yanaştı.

  Otomobildeki üç kişi, iddiaya göre, Şanlı’nın nişanlısı S.M.’ye sözlü tacizde bulununca tartışma çıktı. Tartışmanın ardından otomobildekiler uzaklaştı. Yaklaşık 10 dakika sonra dönen üç kişi, Şanlı’ya tabancayla sekiz el ateş ederek yaraladı. Ardından genci darp da eden zanlılar otomobille kaçtı.
  Durum, polis ve sağlık ekiplerine bildirildi. Sol bacağına ve sol koluna isabet eden iki kurşunla yaralanan Şanlı, ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi’ ne götürüldü.
  İki kardeş ve yeğen
  Polis, zanlıların A.K. (34) kardeşi T.K. (32) ve yeğeni C.A. (29) olduğunu ve Bodrum dışına kaçtıklarını saptadı. Şanlı’nın polise verdiği ilk ifadede, “Nişanlımla yürürken laf attılar. Daha önce de birkaç kez nişanlıma aynı kişiler sarkıntılık yapmıştı. Uyardım, uzaklaştılar. Bir süre sonra otomobil ile yine yanımıza gelip ateş etmeye başlayınca nişanlımı korumak için önüne geçtim. Canımızı zor kurtardık” dediği öğrenildi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı