Ege Haberleri

  Önce karısıyla oğlunu sonra kendisini öldürdü

  Erdem SÜREK-Ersan KÜÇÜKKURU / EZİNE, (DHA)
  22.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Çanakkale Ezine Devlet Hastanesi’nde görevli dört aylık hamile Türkan Sevinç (33), röntgen teknisyeni Serkan Sevinç’in (34) yakınları dün sabah çiftin Gazi mahallesi Caner Apartmanı’ndaki evlerine gitti.

  Çiftin yakınları kapı açılmayınca kuşkulandı, polise haber verdi. Polis geldi kapı açıldı, evde çiftle 2.5 yaşındaki oğulları Deniz’in kanlar içindeki cesetleri bulundu.
  İlk incelemede, Serkan Sevinç’in önce eşi ve oğlunu boğazlarını keserek öldürdüğü anlaşıldı. Bunalıma giren teknisyenin sonra da kendi bilekleriyle boğazını kesip yaşamınna son verndiği anlaşıldı.
  Canlarını aldım
  Apartman ve evin kapılarında zorrlama izine rastlanmadı. Salon ve yatak odasında kan bulunduğu belirlendi. Apartman sakinleri de saat 02.00 sıralarında bir çığlık duyduklarını, ancak bir anlam veremediklerini söyledi. Serkan Sevinç’in olayın ardından bir not bıraktığı da ortaya çıktı. Sevinç’in, borcu olduğunu, çaresiz kaldığını, eşiyle oğlunu öldürdüğünü belirterek, “Canları aldım. Şimdi rahatladım” diye yazdığı öğrenildi.

  Tefecilerden 250 bin TL borç aldığı iddia edildi

  SERKAN Sevinç’in arkadaşı ve özel cenaze nakil aracı bulunan Fikret Gönül (44), şunları söyledi: “Serkan bir süre önce yanında eşi varken, ‘Bursa’ya beni sen götüreceksin. Para alma. Sana vasiyetimdir’ demişti. Eşi ‘nasıl konuşuyorsun’ diye tepki göstermişti. Böyle bir şey yapacağını beklemiyordum. Şimdi anladım ki otopsi için Bursa’ya bedava götürmemi istemiş. Ayvacık’ta tefecilerden 250 bin lira borç aldığı söyleniyor. Bu sıkıntı onu bunalıma sürüklemiş.”

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı