Ege Haberleri

Olan Göz-Göz'e oldu

Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)
26.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

GÖZTEPE, geride bıraktığımız sezon yıldızlardan oluşan kadrosuna rağmen 1. Lig'e mendil sallarken, sarı-kırmızılı ekibi çalıştıran teknik adamlar ve futbolcuların büyük bölümü, bu başarısız tablodan etkilenmedi.

Göz-Göz'de geçen sezon başında görev yapan Hüseyin Kalpar 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'la anlaşırken, Kalpar'ın ardından dümene geçen ancak düşüşe engel olamayan Kemal Kılıç da 1. Lig temsilcisi Bucaspor'a gitti.

Futbolcu cephesinde ise tam anlamıyla 2.Lig'den kaçış yaşandı. Yönetimle anlaşamayan Gökhan Boluspor'la, Dilaver Samsunspor'la söz kesti. Kaleciler Kazım ve Ferhat'ın yanı sıra Ramazan, Orhan, Ali Kuçik, Furkan, Şamil, Veli, Ahmet ise 1. Lig kulüpleriyle anlaşma zemini arıyor. Yaşanan başarısızlıktan kendilerini sorumlu hisseden Aytek, Şaban, Mithat, Halil, Onur ve Fatih Yiğen ise alacakları ücrette indirip yapıp, takımda kaldı.

Osman'a kanca

GEÇMİŞ sezonlarda ezeli rekabeti transfere de taşıyıp, Şaban, Orhan, Türker, Korhan, Akın, Tayfun gibi isimleri renklerine bağlayan Göztepe, bu kez de KSK ile sözleşmesi biten sol bek Osman Fırat'a talip oldu. Osman'la görüşen yöneticiler, Bolusporlu Mesut Çaytemel'i de alternatif isim olarak listede bulunduruyor. Bu arada Denizlispor, Göztepe'nin Ramazan Sal-Ömer Kandemir takası teklifini reddetti. Bu hafta tesis sorununu de çözmeyi planlayan yönetim, Seferihisar ya da Kuşadası arasında tercih yapacak.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNAN HABERLER

      Sayfa Başı