Ege Haberleri

  Öfkeli aşık dehşet saçtı

  Taylan YILDIRIM
  18.10.2011 - 21:56 | Son Güncelleme:

  OLAY, İzmir Buca 288/15 Sokak’ta geçtiğimiz hafta meydana geldi.

  Bir süre birlikte yaşadığı kız arkadaşının ayrılık kararı alması üzerine öfkeden deliye dönen 33 yaşındaki İ.S., barışmak için çeşitli girişimlerde bulundu. Her seferinde reddedilen İ.S., kız ardaşının son barışma isteğini de geri çevirmesi üzerine şiddete başvurdu. Sevgilisinin evine giden İ.S., namlusu kesilerek tabanca şekli verilen av tüfeğiyle ateş etmeye başladı. Kız arkadaşının penceresinden de içeriye ateş ettiği bildirilen öfkeli aşık, vatandaşların polisi araması üzerine kaçtı.

  2 kişiyi gasp etti

  Sokak aralarında elinde tüfekle kaçmaya başlayan İ.S., bu sırada karşısına çıkan M.A ile arkadaşı M.A.’yı tehdit ederek, silah zoruyla etkisiz hale getirdi. İki arkadaşın parasını gasp ettiği bildirilen İ.S., yeniden kaçmaya başladı. Her iki olayı da görgü tanıklarının verdiği eşkal bilgilerine göre aynı kişinin yaptığını belirleyen polis, sokak aralarında gaspçıyı aramaya başladı.

  Polisin yakalama çalışmalarını sürdürdüğü sırada İ.S., bir kez daha gittiği kız arkadaşının evine yeniden ateş etti. Dehşet üstüne dehşet yaşatan İ.S., kaçmaya çalıştığı sırada bölgede bulunan Buca Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı. Gözaltına alınan İ.S., sevk edildiği adliyede tutuklandı.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı