Ege Haberleri

  Nike'ın en büyük mağazası İzmir'e

  Mustafa OĞUZ İZMİR (DHA)
  23.06.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Barçın Spor, Londra ve Berlin’den sonra Nike’nin Avrupa’daki en büyük 3. Türkiye’deki en büyük mağazasını İzmir’de hizmete açtı.


  1 milyon Euro harcanarak yenilenen 7 katlı mağazanın İzmir ve Kemeraltı için büyük yatırım olduğunu vurgulayan Barçın Spor Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Barçın, “54. kuruluş yıldönümümüzde gerçekten özenerek ve üzerinde titizlenerek bir mağaza hazırladık. 40’a yakın marka, 2000’den fazla ürün çeşidi ve 100 bine yakın stok gücü ile İzmirimize yakışan bir mağaza oldu. İzmirlilerin aradığı tüm marka ve ürünleri bir arada bulabilecekleri büyük ve keyifli bir mağaza hayali kurduk ve gerçekleştirdik. Bu kentin ve insanlarının Avrupa’da olduğu gibi her şeyin en iyisine layık olduklarını düşünüyorum” dedi.
  Bu ay içinde aynı zamanda Antalya ve Bodrum’da da 2 mağaza açacaklarını belirten Barçın, spor sektöründeki genişlemelerini başka illerde de sürdüreceklerini vurgularken artan spor bilinci ve sağlıklı yaşam kalitesiyle spor giyim tüketicilerinin hızla arttığını vurguladı. 2 ayda hazırlanan 3500 metrekarelik mağazada Barçın Spor’un ilk 4 katında Nike’nin en son sergileme konsepti uygulandı. Nike dışında Puma, Converse, New Balance, Diadora, Tiger, Asics, Tommy Hilfiger, Ked’s, Levis, Lotto, Jack Wolskin, Colombia, Merrel, Cat, Harley Davidson gibi dünyaca ünlü markalar son model ürünleriyle mağazada yer alıyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı