Ege Haberleri

  Muhtarlardan hem ziyaret hem destek

  Hürriyet Haber
  13.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  16 mahalle muhtarı, Çamdibi ve Altındağ’daki spor kulüpleri başkan ve yöneticilerinden Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu’na geçmiş olsun.

  Bornova’da 16 mahallenin muhtarları ile Çamdibi ve Altındağ’daki spor kulüplerinin başkanları ile yöneticilerinden Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na destek ziyareti.

  Kazdağları’na yaptığı gezi sırasında ayak bileğini kıran ve evinde dinlenen Kocaoğlu’nu ayrı ayrı ziyaret eden muhtarlar ile kulüp yöneticileri "geçmiş olsun" dileklerini iletti. Başkan Kocaoğlu’nu Bornova merkezdeki evine gitmeden önce Yeşilova, Yıldırım Beyazıt, Barbaros, Rafet Paşa, Turan, Meriç, Zafer, Altındağ Merkez, Çamkule, Pınarbaşı Kemalpaşa Mahallesi, Mansuroğlu, Kazım Dirik, Osmangazi, Manavkuyu, Atatürk Mahallesi, Evka 3 Mahalle muhtarları ile spor kulüplerinin yöneticiler Çamdibi Tuna Mahallesi’nde bir araya geldi.

  Yeni dönemde yanındayız

  Burada muhtarlar adına bir açıklama yapan Yeşilova Muhtarı Öztürk Bağcı, bugüne kadar yaptığı hizmetler sebebiyle Başkan Aziz Kocaoğlu’na teşekkür ederken; "Biz Bornova muhtarları olarak Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Kocaoğlu’nu içtenlikle destekliyoruz. Dürüst kişiliğine samimiyetine ayrım yapmamasına ve verdiği hizmetlerden dolayı yeni dönemde de yanında olduğumuzu duyururuz" şeklinde konuştu.

  Başkandan teşekkür

  Çamdibi-Altındağ spor kulüpleri adına yapılan açıklamada da benzeri ifadelere yer veren yöneticiler "Sayın Kocaoğlu, bugüne kadar spor kulüplerimize yaptığı destekler ortada. Kalbi sevgi ile dolu, babacan, özlediğimiz bir başkanımızsınız. Bizler için yapacak daha çok işlerin var. Bizler seni seviyoruz ve yürüdüğün yolda hep destek tam destek veriyoruz" dediler.

  Burada yapılan açıklamanın ardından mahalle muhtarları, Kocaoğlu’nu evinde ziyaret ederek "geçmiş olsun" dileklerini ilettiler. Ziyarete çok sevinen Başkan Kocaoğlu hepsine ayrı ayrı teşekkür etti.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı