Ege Haberleri

  MODEKO’da yer kalmadı

  Hürriyet Haber
  13.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  MODEKO İzmir Mobilya Fuarı kabına sığmıyor. Efor Fuarcılık, nisanda düzenlenecek fuarda yer kalmadığı için başvuruları geri çevirdiklerini duyurdu.

  EFOR Fuarcılık, 22’nci kez düzenlemeye hazırlandığı MODEKO 2011 İzmir Mobilya Fuarı katılımcı alımını, organizasyonun aylar öncesinden durdurmak zorunda kaldı. 25 bin metrekarelik alanın tümüyle dolduğunu belirten Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele, yeni pazarlara açılmak isteyen mobilyacıların organizasyona büyük ilgi gösterdiğini söyledi.

  Eyigele, organizasyonun aylar öncesinden fuar alanının tamamını kullanacak şekilde katılımcılarla sözleşme yapmanın mutluluğu ile onlarca mobilyacının isteğine olumlu cevap verememenin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti. Eyigele, “Dünya standartlarının üzerindeki, kaliteli, ergonomik ve estetik ürünleri beş günlük fuar organizasyonumuzda ziyaretçilerimiz görme imkânı bulacak. İzmir’de mobilyada yeniyi keşfedecekler. Yurdun her köşesinden dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimiz kentimize gelecek. Yurtiçinden olduğu gibi özellikle yurtdışından İran, Irak, Azerbaycan, Yunanistan ve Libya’dan temsilciliklerimiz kanalı ile çok sayıda alım heyetleri İzmir’de olacak.

  SON TRENDLER STANTLARDA

  6-10 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek fuara sektörün önde gelen 184 firması katılacak. Son trend ürünler standlara taşınacak. Sektördeki yeniyi keşfetmek isteyen çok sayıda sektör profesyonelinin biraraya geleceği fuarda 1A ile 1B no’lu hollerde büro mobilyaları, 2 no’lu holde fabrikasyon ürünler, 3 ve 4 no’lu hollerde ise avangart mobilyalar görülebilecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı