Ege Haberleri

  Miss&Mr Model için geri sayım

  HÜRRİYET / İZMİR
  07.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bu yıl 12’ncisi düzenlenen ve ilk kez Türkiye çapında gerçekleştirilecek olan Miss&Mr Model Yarışması’na başvurular devam ediyor.

  16 Temmuz’a kadar sürecek başvuruların ardından yapılacak elemelerde finale kalacak adaylar, 26 Ağustos Pazar gecesi Kaya İzmir Thermal Otel’de düzenlenecek gala gecesinde birincilik tacı için yarışacak.

  İzmirli ünlü modacı Ertan Kayıtken, başarılı koreograf Uğurkan Erez ve Rönesans Ajans’ın sahibi Akif Örük tarafından gerçekleştirilen yarışma, mankenlik mesleğini yapmak isteyen gençlere büyük fırsat sağlayacak.

  Akif Örük, yarışmaya katılmak isteyen gençlerin www.missmrmodelofturkey.com internet adresinden ayrıntılı bilgi ve katılım formuna ulaşabileceğini söyledi. Örük, “Irmak Atuk, Şükran Ovalı, Fulya Keskin, Gökhan Keser, Sinem Sülün, Senem Kuyucuoğlu, Ece Begüm Yücetan, Çağla Doğanbaş, Merve Sarı, Özge Akbulut gibi ünlü isimler yarışmamızda derece aldıktan sonra podyum dünyasına adım attı. Modellik mesleğini yapmak isteyen gençlerimiz, bu fırsatı kaçırmasın” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı