Ege Haberleri

  Milletvekilleri acılı aileyi ziyaret etti

  Cem SAYIN, (DHA)
  12.09.2012 - 10:41 | Son Güncelleme:

  Ak Parti Denizli milletvekilleri Nurcan Dalbudak ve Bilal Uçar,trafik kazasında yaşamını yitiren Gökçen Gökçe’nin ailesini ziyaret edip başsağlığı diledi.

  Ak Parti Denizli milletvekilleri Nurcan Dalbudak ve Bilal Uçar, Çardak’ta kısa süre önce Cihat Kora Bulvarı ile Afyonkarahisar karayolunun kesiştiği noktada bulunan kavşakta meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren Gökçen Gökçe’nin (31) ailesini ziyaret edip başsağlığı diledi. Plakasız motosikletle Abdullah Sorguç’un kullandığı 07 HEJ 31 plakalı kamyonetin çarpışmasıyla meydana gelen kazada ağır yaralanan ve Denizli Devlet Hastanesi’nde yaşama veda eden gencin kardeşi Ömer Gökçe, ağabeyinin Ramazan Bayramı’ndan sonra nişan yapmaya hazırlandığını anlattı.

  Ömer Gökçe, milletvekillerinden kavşakta düzenlenme yapılmasını, yeni kazaların yaşanmaması ve can kayıplarının olmaması için konunun takipçisi olmalarını istedi. Milletvekilleri de, son günlerde trafik ışıklarının bulunduğu bu kavşakta sıklıkla meydana gelen kazaların önüne geçmek için Karayolları yetkilileriyle görüştüklerini kaydetti. Milletvekilleri, kavşağa yaklaşırken hız kesici kasisler, trafik ışıklarının sürelerinin uzatılması ve uyarı levhalarının çoğaltılması gibi önlemler alınabileceğini belirtti.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı