Ege Haberleri

  Mercedes'in yıldızı İzmir'de parlıyor

  Hürriyet Haber
  27.01.2015 - 01:13 | Son Güncelleme:

  İZMİR Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'nde, görsel iletişim ürünlerini tasarlayıp üreten ve montajını yapan Say Reklam, geçen yıl hedef büyütüp Avrupa pazarına girdi.

  Satın aldığı Alman kurumsal kimlik çözümleri şirketi IMM'yle Mercedes Benz'in tüm Avrupa ülkelerinde 3 bin satış- servis noktasının tasarlanıp, üretimi ve montajını içeren ihalesine girdi, dünya devleri arasında 20 milyon Euro ile ipi göğüsledi. Dünyade en çok tanınan logo olarak bilinen Mercedes'in yıldızı artık Kemalpaşa'da üretiliyor

  İLK MONTAJ ŞUBAT AYINDA
  25'inci yılını kutlayan Say Reklam'ın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Erkan Güldoğan, şunları söyledi: "Şu anda Avrupa'da 5 büyük ülkede temsilciliğimiz var. Mercedes'in şovrumlarındaki dev logo ve tanıtım noktalarının üretimini üç yıl biz yapacağız. Mercedes'in yıldızını Kemalpaşa'da üretecek olmanın gururu ve sevincini yaşıyoruz. Avrupa'ya ilk sevkiyatı önümüzdeki şubat ayında yapıp montaja başlıyoruz."

  LOGOLAR BURADA YAPILACAK
  Geçen yıl pazarın tüm dünyada daraldığını, ancak Say olarak hedeflerinin üzerine çıktıklarını anlatan Güldoğan," Avrupa'nın 18 ülkesinde proaktif pazarlama yapan franchiselerimizi oluşturacağız. Logo yatırımı yapacağız. Dünya markalarının logoları İzmir'de üretilip satılacak. Yurtiçi pazar payımızı da arttıracağız."

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı