Ege Haberleri

  Masal gibi bir düğün

  Mehmet KURT (DHA)
  23.05.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Modacı Müjgan Köksal’ın kızı Ebru Köksal, Veli Usta Restoran Zinciri’nin sahibi Veli Sinanoğlu’nun Semih Sinanoğlu dillere destan bir düğünle dünyaevine girdi.

  İZMİRLİ modacı Müjgan Köksal’ın meslektaşı olan kızı Ebru Köksal ile Balık pişiricisi Veli Usta Restoran Zinciri’nin sahibi Veli Sinanoğlu’nun büyük oğlu Semih Sinanoğlu dillere destan bir düğünle dünyaevine girdi.

  Gelinlik Hint ipeği

  İki yıl önce bir arkadaş ortamında tanışan, geçtiğimiz yıl Tenis Kulüp’te nişanlanan çiftin nikahı da dillere destan oldu. Annesi gibi modacı olan Ebru Köksal gelinliğini özel olarak tasarladı. 5 ayda tasarlanan gelinlikte 14 metre Hint ipeği, 3 kupon Fransız danteli, 35 metre ipek tül ve 8 metre duvak kullanılırken, damatlık Metin Kök imzasını taşıyordu.

  Konukları ağırladı

  Semih Sinanoğlu’nun tanıklığını İbrahim Özkaya, Ebru Köksal’ınkini ise Balçova Termal Otel’in Genel Müdürü Turabi Çelebi üstlendi.Çiftlerin anne ve babaları Bekir-Müjgan Köksal çifti ile Veli-Sema Sinanoğlu çifti, çocuklarının mutlu günlerinde yanlarında olan davetlileri karşılayarak tebrikleri kabul etti. Çifti mutlu gününde arkadaşları yalnız bırakmadı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı