Ege Haberleri

  Mandalina Şenliği'nde Gökhan Tepe rüzgarı

  Nilüfer KANDIRMIŞ/ BODRUM
  26.01.2015 - 01:35 | Son Güncelleme:

  BODRUM'da bu yıl 8'incisi düzenlenen Mandalina Şenliği, Gökhan Tepe konseri ile sona erdi. Tepe, sevilen şarkılarını soğuk havaya rağmen meydanı dolduran hayranları ile birlikte söyledi.

  Bodrum'un Bitez Mahallesi'nde iki gündür çeşitli yarışma ve etkinliklerle süren Bodrum Mandalina Şenliği, finalini Turgutreis Mahallesi'nde gerçekleşen Gökhan Tepe konseri ile yaptı. Soğuk havaya rağmen Turgutreis Meydanı'nı dolduran yaklaşık 8 bin kişi, Tepe'nin söylediği şarkılara eşlik etti. Tepe 'Gelsen de Anlatsam', 'Adı Aşk Olsun', 'Türkan' gibi şarkı ve bestelerini seslendirerek, Bodrumlular'a keyifli bir akşam yaşattı. Konser nedeniyle çevredeki kafeteryalar da doldu. Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon da halkın arasında konseri izledi. Gökhan Tepe, soğuk havaya rağmen yaklaşık 1,5 saat sahnede kalarak, şarkılarını seslendirdi. Tepe, konserini geçen yıla damgasını vuran ve müziği kendisine ait 'Türkan' isimli şarkısıyla tamamladı.
  Mandalina Şenliğinde Gökhan Tepe rüzgarı
  KOCADON: MANDALİNA BAHÇELERİNE SAHİP ÇIKMAK GÖREVİM
  Konserin sonunda sahneye gelen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, mandalina bahçelerinin betonlaşmaya karşı direnmesi için elinden gelen her şeyi yapacağını belirterek şöyle dedi:
  "Narenciye bahçelerimize sahip çıkmanın, en büyük görevim ve borcum olduğunu biliyorum. Bodrum'un bu güzel, yeşil narenciye bahçelerinin hem Türkiye'ye tanıtımını yaparken, hem de mandalina bahçelerimizi beyaz binalara yenik düşürmemek için elimden gelen her şeyi yapacağıma söz veriyorum."
  Kocadon, konuşmasının ardından şarkıcı Gökhan Tepe'ye Bodrumlularla birlikte olduğu için teşekkür edip çiçek verdi, mandalinalı ürünlerden oluşan bir sepet hediye etti.
  Mandalina Şenliğinde Gökhan Tepe rüzgarı

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı