Ege Haberleri

  LMFAO ve Scorpions İzmir'e geliyor

  Mehmet KURT- İZMİR (DHA)
  15.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştirdiği başarılı konser, festival, parti ve organizasyonlarıyla adından sıkça söz ettiren Unilife İzmir'de birbirinden büyük konserlere imza atacak.

  Amerika, Avrupa ve Türkiye'de milyonlarca müzikseveri eğlencenin doruğuna çıkaran, Dünya'nın En Büyük Dans Müziği ve Parti Fenomeni LMFAO'nun Çılgın İsmi Redfoo & Party Rock Crew 7 Ekim'de İzmir Arena'da sahne alacak. Dünyanın en büyük grupları arasında gösterilen Scorpions ise 17 Ekim'de İzmir Arena'da konser verecek.
  İstanbul'dan sonra İzmir'de dünyaca ünlü isimler ile konserler düzenlemek amacı ile Hilton Oteli'nde basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda İzmir basınını ağırlayan Unilife Kurucu Ortağı Erdem İpekçi, “İstanbul'dan sonra kültür olarak eğlence olarak İzmir geliyor. Bizde bunu değerlendirmek istedik. Böyle büyük konser yapmak için büyük mekanlara ihtiyacımız var ve bu ihtiyacımızı İzmir Arena karşıladı. Bu konserlerin ardından daha da büyük konserler yaparak İzmir'deki yerimizi koruyacağız” dedi.
  Konserler öncesinde İzmir'de geniş kapsamlı tanıtım yapılacağını sözlerine ekleyen Erdem İpekçi sokaklarda devamlı LMFAO karakterlerinin gezeceğini ve İzmir'e LMFAO'nun geleceğini duymayan kalmayacağını belirtti.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı