Ege Haberleri

  Kübalı yıldız Ege’de tatilde

  Eray ARPAŞİN
  07.08.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Dünyanın ünlü müzisyenlerinden Gloria Estefan, tatilini Swiss Otel Grand Efes İzmir’de geçirdi. Sanatçı, Ege’nin tarihi ve kültürel güzelliklerine hayran kaldı.

  SWİSS Otel Grand Efes İzmir, Latin pop müziğinin kraliçesi Gloria Estefan’ı ağırladı. Dünyanın en ünlü müzisyenleri arasında yer alan Gloria Estefan, Swiss Otel Grand Efes İzmir’in mülk sahibi Murat Vargı’nın daveti üzerine eşi ünlü müzisyen Emilio Estefan ile birlikte otelde iki gün konakladı. Küba asıllı Albümleri tüm dünyada toplam 90 milyondan fazla satan şarkıcı Gloria Estefan, eğlenceli iki gün geçirdi. Türkiye’ye ilk defa gelen 5 Grammy Ödüllü sanatçı Gloria Estefan, ziyareti sırasında ayrıca Alsancak Kordon’da faytona bindi, dünyaca ünlü Efes Antik Kenti’ni gezerek, Ege’nin tarihi ve kültürel güzelliklerine hayran kaldı.

  Tatile Göcek’te devam

  Ünlü sanatçı Swiss Otel’in bahçesinde kendisi ve eşi için özel olarak hazırlanan kalp levhalar ile fotoğraf çektirerek, gitmeden önce otele çok özel bir anı bırakmış oldu. Genel Müdür Stuart Chase “Dünyaca ünlü böyle bir sanatçıyı ağırlamaktan dolayı gurur duyuyoruz, kendisi için özel yaptırdığımız kalp şeklindeki bu levhayı otelimizin bahçesinde sergileyeceğiz” diye konuştu. Latin diva, Göcek’e geçerek tatiline devam etti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı