Ege Haberleri

  KSK'de gençlere fırsat doğdu

  Ergin KARATAŞ / İZMİR
  21.01.2015 - 01:16 | Son Güncelleme:

  PTT 1'inci Lig'in ilk yarısında Rıdvan dışında altyapıdan yetişen futbolcuya şans vermediği için eleştirilen Karşıyaka, kulübe transfer yasağı verilmesiyle geri adım attı.

  As kadrosundan Ofoedu, Berkan ve Loriya'yı kaybeden yeşil kırmızılı ekipte sezon başında 3'üncü Lig takımlarından Batman Petrolspor'a kiralanan sol kanat oyuncusu Ali Kemal geri döndü. Batman'da 13 maçta 3 gol atan 22 yaşındaki futbolcu, Antalya kampına katıldı. Erdi'yi kiralık göndermekten vazgeçen Karşıyaka, FMB Makina Balçova Yaşamspor'a kiraladığı Ali Say'ı da geri istedi. Balçova Yaşamspor yönetiminden Karşıyaka'nın Ali Say'la ilgili talebine henüz cevap verilmedi. U-21 takımdan Fatih ve Okan da kampta takımla çalışmaya devam ediyor.

  Bu arada yeşil kırmızılı yönetim, yabancı futbolculardan parasını alamadığı gerekçesiyle FIFA'ya başvuran Azeri Shukurov'un yanı sıra Brezilyalı Juninho'ya da ödeme yaptı. Başkan Fatih Diniz, Karşıyaka Divan Kurulu yönetimi ile eski başkanlarla, kulübün genel durumu ve stat projesiyle ilgili toplantı yaparak bilgi verdi.

  Maddi arayış içerisinde olan KSK’de ilk kıvılcım tribün liderlerinden Altar Toker’den geldi. Daha önce kulübe 10.000 TL destek olacağını belirten Altar Toker, önceki gün kendi eliyle parayı toplantı halinde bulunan camianın önde gelenlerine nakit olarak verdi. Camianın bu zor günlerinde herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirten Altar Toker; “Karşıyaka’nın zor günlerinde katkı koymak hepimizin görevidir” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı