Ege Haberleri

  Korku tüneli korkutmuyor

  Hürriyet Haber
  06.05.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İkiçeşmelik Caddesi üzerinde “Korku Tüneli” ismini verdikleri alt geçidin onarılmasını isteyen öğrenciler, istekleri yerine gelince Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na teşekkür etti.

  İkiçeşmelik Caddesi üzerinde “Korku Tüneli” ismini verdikleri alt geçidin onarılmasını isteyen öğrenciler, istekleri yerine gelince Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na teşekkür etti. İki hafta önce “temiz kullanılabilecek alt geçit istiyoruz. Alt geçidimizin tavanından kanalizasyon suyu damlıyor bundan rahatsız oluyor alt geçicidi kullanamıyoruz. Aziz Kocaoğlundan 23 Nisan Hediyesi olarak Korku tünelini kullanılabilecek hale getirilmesini istiyoruz” diyen öğrenciler sesini duyurdu.
  Kokmuyor
  Şerife Eczacıbaşı ilköğretim Okulunu Cici Park’a bağlayan alt geçidin tavanından yapılan onarım ve zeminin hergün yıkanması, öğrencileri artık caddeden geçmekten kurtardı. Öğrencilerden Murat Şimşek “Artık altgeçidimiz kötü kokmuyor. Artık caddeye kimse çıkmıyor herkes alt geçidimizi kullanıyor. Bize bu güzel hediyesinden dolayı Aziz Kocaoğluna çok teşekkür ederiz” dedi.
  Mutluyuz
  Velilerden Aliye Şimşek ise “Çok mutluyuz burası bizim için sırat köprüsü gibi. Merkeze buradan iniyor, alışverişi buradan geçerek yapıyor, pazara buradan gidiyor en önemlisi buradan geleceğimiz olan çocuklarımızı okullarına götürüp getiriyoruz. Eski kötü koku giderildi ve tavandan akan pis sulara çözüm bulundu. Alt geçidimiz gündüzleri bile bir aydınlık. Aziz Kocaoğlu ve buranın bu hale gelmesinde katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.
  Öğrencilerin ellerindeki “Çok Sağol Aziz Başkan” ve “Öğrenciler Aziz Başkanı Seviyor” dövizleri ise alt geçide kavuşmanın mutluluğunu yansıttı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı