Ege Haberleri

  Kördüğüm

  Ergin KARATAŞ
  08.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Theo Weeks transferi, Göztepe, Manisaspor, Şanlıurfa üçgeninde kilitlendi.

  Göztepe’nin haftalardır göndermeye çalıştığı Theo Weeks’in durumu, Liberyalı ön liberonun Manisaspor’la ön protokol imzaladığının ortaya çıkmasıyla ilginç bir boyut kazandı. Göztepe’den ayrılmak için alacaklarını gerekçe göstererek TFF’ye başvuran ve serbest kalacağını düşünen Weeks, hafta içinde Manisaspor’la iki yıllık mukavele imzaladı. Ancak sürpriz yapan Göztepe, yabancı kontenjanında yer açmak için yollamak zorunda olduğu genç futbolcunun 25 bin Euro tutarındaki transfer taksidini hesabını yatırdı.

  GÖZ-GÖZ, göndermek
  istemesine karşın uyanıklık yaptığı için kızdığı ve serbest kalmasını engellediği Weeks’e, “Ancak 100 bin TL bonservis getirirsen gidebilirsin” dedi. Bu durum üzerine tekrar Manisa cephesine dönen ve durumu bildiren Weeks, siyah-beyazlılardan şok bir yanıt aldı. 1. Lig’de şampiyonluğu hedefleyen bir kadro kurmak için kolları sıvayan Manisaspor yönetimi, Liberyalı futbolcuya, “Seni ancak serbest kalman durumunda alabiliriz. Bonservisine 10 bin TL bile vermemiz mümkün değil” mesajı verdi.

  Şanlıurfa’ya rotayı çevirdi
  TFF’ye giderek Göztepe’yi kızdıran Theo Weeks’e, Manisaspor da sırtını dönünce Liberyalı futbolcu
  transfer döneminin son bölümüne girilirken ortada kaldı. Kendisi için belirlenen 100 bin TL’lik bonservis bedelini verebilecek bir kulüp arayışına giren Weeks’in, Şanlıurfa’yla temasa geçtiği öğrenildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı